Categories
Uncategorized
K projektu Safe Food a jeho realizácii nás priviedlo zdravie nášho syna. Po anafylaktickom šoku mu bola v prvom roku života diagnostikovaná ťažká alergia na BKM, sóju a vajcia. Aby toho nebolo málo, pridala sa i celiakia.
Projekt Safe Food vznikal dlhé mesiace a je to odpoveď na každodennú otázku „čo vôbec jesť“? Preto by sme Vám chceli uľahčiť túto dilemu a dopriať Vám alebo Vašim deťom stravovanie bez alergénov. Budete sa môcť venovať iným činnostiam, pretože my za Vás navaríme i napečieme. Pokojne budete môcť ísť na detskú oslavu či rodinné posedenie a nemusíte myslieť na to, čo zbaliť na jedenie. My to urobíme za Vás. Nie je to úžasné? 🙂 Stačí sa zaregistrovať. Zaručujeme, že žiadny z uvedených alergénov nebude použitý alebo dokonca umiestnený v Safe Food Lab. 


Ide o tieto alergény:
 Obilniny obsahujúce lepok, Kôrovce, Vajcia, Arašidy, Sója, Mlieko a výrobky z neho, Orechy, Sezam, Oxid siričitý, Vlčí bôb, Mäkkýše.

Zameriame sa na výrobu a dovoz jedál. Jedlo Vám radi dovezieme v rámci Bratislavského kraja kdekoľvek sa budete nachádzať, či už doma, v práci, škole, škôlke alebo osobne u nás na prevádzke. 

3 replies on “Vznik projektu Safe Food”

Pridaj komentár

Kategórie